Ankara hurda piyasasına uzun yıllar hizmet veren firmamız Ankara gibi büyükşehir statüsünde ki  bir ilin hurda gereksinimlerini karşılamanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sektörde lider firma olma özelliğini elinde bulunduran firmamız, güncel teknolojik ürünlerin takibi ile birlikte hurda dönüşümlerini en kolay hale getiren cihazların teminatını sağlamaktadır.

Hurda piyasası üzerinde dürüstlük ve güvenilir ticaret patentlerini elinde bulunduran firmamız ile Ankara’da daha yaşanabilir sokaklar için faaliyetlerimize hız kesmeden her gün devam ediyoruz. Hurda büyük bir çevre kirliliğine sebebiyet veren atık maddelerden oluşan çöp topluluğudur.

Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz..

Hurdalarınızı firmamız satın alarak geri dönüşüme kazandırıyor, ülke ekonomisine geri dönüşüm ile kazandırılan maddeler, daha yaşanabilir çevre oluşturmakta üzerimize düşen görevi layığı ile yapmanın gururunu taşıyoruz.

Her firma bazı hurda ve atık maddeler üzerinde uzmanlaşırken firmamız neredeyse tüm hurdaları ayrıştırma ve geri dönüşüme kazandırma teknolojisine sahiptir.

Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Kurumsal kimliğimizin vermiş olduğu tanım ile tüm hurdalar üzerinde çalışma yapmaktayız. Çevre kirliliğinin hızla arttığı Dünya’mızda atık maddeler büyük sorun teşkil etmektedir. Bu sorunları azaltmak için hurdalarınızı inşaat alanları, mahalle hurda toplayıcıları, yıkım alanları gibi yerlerden gelip topluyoruz.

Nikel hurda, demir hurda, bakır hurda, krom hurda, alüminyum hurda, akü hurdaları aldığımız bazı hurda çeşitleri arasındadır. Ankara’ya sunulan en büyük hizmet çevre temizliği olacaktır mantığı ile çıktığımız bu yolda yılların vermiş olduğu deneyim ile yılmadan tüm sokaklardaki hurdaları özenle toplamak ve geri dönüşüme kazandırmak için tüm çabalarımızı ortaya koymaktayız.

Hurdasatinalanlar.com sitesinden teklif almadan hurda satışlarınızı yapmayınız. Piyasanın üstünde fiyat teklifleri ile hurdalarınıza hak ettiği değeri veriyoruz ve geri dönüşüme üstün teknolojimiz ile kazandırılmasını sağlıyoruz. Sitemizin iletişim bölümü ve telefon destek hattımız üzerinden mesai saatleri üzerinden ulaşabilirsiniz.