Ankara’nın en büyük hurdacısı

En İyi Hurdacı Ankara

Ankara’da yaşıyor ve hurda malzeme satmak istiyorsanız, sizin de aklınıza gelen ilk şey internete girip arama motoruna Ankara’nın en büyük hurdacısı kimdir acaba yazmak ve o iyi firmalardan birini bulmak akabinde onunla iletişme geçmek olacaktır. Bu aşamada size yardım edebilecek en iyi firma olarak bizi aramanızı isteyeceğiz. Biz 50 yılı aşkın baba mesleği olarak Ankarada Hurdacılık yapan bir şirketiz. Müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmuş ve iyi fiyat politikası ile peşin ödeme yaparak ticaret gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Hurdacıları içinde firmamız sizlere ayrıcalıklı davranarak bir telefon ile istediğiniz konuma gelip satacağınız hurda metaller, kitap, kağıt gazate, pvc, akü, paslanmaz, krom, alüminyum gibi hurdalarınızı ücretsiz fiyat teklifi verip eğer sizde kabul ederseniz hemen orada toplu peşin ödeme yapıp hurdalarınızı alır.

Hurdacı Ankara

Başkentin en eski köklü hurda firması olarak bize istediğiniz zaman telefon ile arayarak yada whastapp üzerinden satacağınız hurdaların resimlerini yollayarak ulaşıp fiyat sorabilirsiniz. Hurda piyasasının merkezi konumunda olan firmamız gezici ekibi ve araçları ile Ankara’nın tüm ilçelerine ve semtlerine hurda alımı için gelmektedir. İsterseniz Toplu Hurda Alımı isterseniz de parça parça hurda alımı yapılır. Amacınız hurda satmak ise doğru yerdesiniz.

Ankara Hurdacı, işini profesyonel ve güvenilir bir şekilde yapan firmaların en başında gelir. Ankara Hurdacı firması için müşterilerinin güvenine layık olmak ve onları memnun etmek her zaman ilk temel ilkemizdir. Firmamız hemen hemen her çeşit hurda alım ve satımını güvenli bir şekilde yürütülmektedir.

Alüminyum, Demir, çinko, bakır, Çelik vs. gibi pek çok madenin hurdalarını satın alarak geri dönüşümünü yapıyor ve ekonomimize katkı sağlıyoruz. Bu sebeple elimizden geldiği kadar memleket ekonomisine ufak da olsa katkı sağlıyoruz. Ankara Hurdacı olarak, güncel hurda fiyatlarını takip edip merak eden arayıp soran tüm müşterilerimize anında en doğru fiyatı ve hurda durumu hakkında detay veriyoruz.
 
Ankara’nın köklü bir geri dönüşüm firması olarak her türlü hurda malzemeleri, çıkma eşyaları ve atıklarınızı peşin ödemeyle alıyoruz. Daha temiz bir şehir için siz de deponuzda bekleyen, işinize yaramayan atıklarınızı bize vererek geri dönüşüme ve ülke ekonomisine destek olun. Kendi ekonominize de ufak da olsa katkı salayın.
 
Şirketimiz, hurda konumundaki eşyalarınızı malzemeernizi adresinizden gelip almaktadır. Ama iş yerimize sizin tarafınızdan getirilen hurdaları ise biraz daha yüksek ücretle almaktadır. Bunun temel sebebi ise nakliyat ve akaryakıt giderleridir. 
Ankara Hurdacıları, Ankarada hurdacı, hurdacı ankara

Hurdacılık sektöründe uzun yıllardır güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sizlere Hurda fiyatı sunarken elbette güncel olaran piyasa fiyatlarını bazalıyor ve en uygun şekilde yardımcı oluyoruz. İş yerimizde sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerle ilgili detayları sitemizdeki diğer sayfalarda rahatlıkla bulabilir ve istediğiniz zaman iletişim sayfamızdaki bölümden ister telefon numaralardan ister whastapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

En Yakın Hurdacı

Elinde bulunan hurda malzemelerin alım ve satımını yapmak isteyen halkımıza internette yaptıkları aramalarda en yakın hurdacı taleplerinde yine destek olmaktan gurur duyuyoruz. Ankara’nın tüm ilçelerinden satılacak olan tüm hurda çeşitlerini almak için elimizden gelen en hızlı şekilde size destek olmaktayız. Bahsetmiş olduğumuz gibi senelerin birikimi ve tecrübesi ile geri dönüşüm sektörüne yön veren firmamız sizelere sorunsuz bir şekilde yardımcı olacaktır.  Ankara hurdacı olarak hangi ilçelere hizmet verdiğimizi merak ediyorsunuzdur, firmamız gezici araçları ile aşağıda yazdığımız ilçelere hurda alımı konusunda hızlı bir şekilde hizmet vermektedir;
 1. Akyurt
 2. Altındağ
 3. Çankaya
 4. Etimesgut
 5. Gölbaşı
 6. Kahramankazan
 7. Keçiören
 8. Mamak
 9. Pursaklar
 10. Sincan
 11. Yenimahalle
En Yakın Hurdacı

Ankara’da hurda satmak isteyen insanlar, bu hurdalarını satmak için kendilerine en yakın hurdacı firmasını aramaktadır.  Hurda Eşyaların satılması konusunda en yakın hurdacı aramanız sizin en doğal hakkınızdır. Böylece hızlı bir ticaret yapabilir ve hurdalardan atıklardan hızlıca kurtulabilirsiniz.

Aldığımız Hurda Çeşitleri

Ankara içi merkez ilçeler, semtler, mahalleler ve Dış ilçelerden Ankara Hurda firması aramalarınıza destek veriyor ve adresinizden her türlü hurda atık malzemelerin alımı yapıyoruz. En sık aldığımız hurda çeşitleri ise şunlar olmaktadır:

 • Demir madeni hurdaları,
 • Sarı madeni hurdaları,
 • Krom madeni hurdaları,
 • Alüminyum madeni hurdaları,
 • Alikobalt hurdaları,
 • Bakır madeni hurdaları,
 • Elektronik Eşya hurdaları,
 • Çelik hurdaları,
 • Beyaz Eşya hurdaları,
 • Akü hurdaları,
 • Atık (soyulmuş yada soyulmamış) Kabloların hhurdalarıurdası,
 • Çinko madeni hurdaları,
 • Kurşun madeni hurdaları,
 • Eski Gazate ve Dergi hurdaları
 • Atık kitap hurdaları gibi bir çok hurda türü bulunur.

Ankara Hurdacı Telefonu

Ankara Hurdacı telefonu merak ediyorsanız elbetteki firmamızı istediğiniz aman arayarak her türlü hurda satışınız için bize fiyat&soru sorabilirsiniz.

5 Comments

  • Yorumunuz için teşekkür ederiz efendim, her zaman bekleriz

 1. Ankara Hurdacıları arasında bildiğim en iyi firm, gerçekten işinin ehli ve düzgün bir firma. Değeri neyse onu veriyorlar

 2. Hurdacı arayan her kese tavisyemdir, Ankaranın her yerinden gelip hurda metallerinizi ve beyaz eşyalarınızı değerinden satın alıyorlar. Bir telefona bakıyor arayın görüşün

Comments are closed.