Ankara Hurdacılar

Çağımız gereği artan üretim ihtiyaçları paralelinde gelişen tüketim, günlük hayatta kullandığımız çoğu materyali zamanla hurda vasfına dönüştürmektedir. Ankara Hurdacı bu konuda bölgemizde güvenilen firmaların başında gelmektedir. Yılların verdiği deneyimler sonunda ortaya çıkan ilkeleri sayesinde iki tarafında ortak menfaati titizlikle gözetilerek hurdanın gerçek değerini bulmasını sağlar. Anında nakit olarak ödediği ücrete dahil olarak, hurdanın hacmi ve ağırlığına göre anında temin edebildiği araç kapasitesiyle hurdanızı dilediğiniz yerden alabilir.

Ankara Hurdacı sadece hurdanızı satın almakla kalmayıp, geri dönüşüm yolu ile ekonomiye kazandırılana kadar takipçisi olur. Çevrenin korunmasına karşı duyduğu hassasiyet doğrultusunda

hurdalarınızın doğaya uyumlu bir şekilde geriye dönmesine azami özen gösterir.

Hurdalarınızı satmak için bizimle 0 538 691 40 15 numaramızdan hemen iletişime geçin. Doğru seçim her zaman sizin için iyi sonuç veren bir ticaret olacaktır. Başkentin Lider Hurdacısı Lider Hurda tecrübeli personeli sayesinde yıllardır hakim olduğu bu sektörde her zaman en doğru seçim olmuştur.